UA-165416005-1

Mød vores konsulenter

Hos Key2Quality har vi samlet en række af landets dygtigste og mest erfarne konsulenter inden for softwaretest. Udover at være faglig dygtige er vores konsulenter positive, løsningsorienterede mennesker, der med stor empati og indlevelsesevne hurtigt kan indgå i et team og bidrage positivt til det gode arbejdsmiljø.

Læs om vores konsulenter

Margit Sejerkilde

Margit Sejerkilde

Stifter, ejer og direktør

+45 49408060 margit@key2quality.dk

Gitte Ottosen

Medejer, ekspert testkonsulent og underviser

+45 49408552gitte@key2quality.dk

Annemette Clement

Senior testkonsulent og underviser

+45 22306280annemette@key2quality.dk

Tina Daa Løfquist

Ekspert testkonsulent

+45 49407581tina@key2quality.dk

Jonas Sloth

Senior testkonsulent

+45 49402794jonas@key2quality.dk

Andreas Daugaard Lassen

Junior testkonsulent

+45 61484831andreas@key2quality.dk

Jacob Fisker

Ekspert testkonsulent

+45 49408196jacob@key2quality.dk