UA-165416005-1

Hos Key2Quality møder du nogle af de stærkeste profiler inden for software test. Vi huser nogle fantastisk dygtige test konsulenter, som hjælper store, etablerede danske virksomheder med kvalitetssikring, og samtidig har vi nogle af landets bedste undervisere, når det gælder kurser i ISTQB og TMAP.

Margit Sejerkilde

Margit Sejerkilde

Stifter, ejer og direktør

+45 49408060margit@key2quality.dk

Gitte Ottosen

Medejer, ekspert testkonsulent og underviser

+45 49408552gitte@key2quality.dk

Annemette Clement

Senior testkonsulent og underviser

+45 22306280annemette@key2quality.dk

Tina Daa Løfquist

Ekspert testkonsulent

+45 49407581tina@key2quality.dk

Jonas Sloth

Senior testkonsulent

+45 49402794jonas@key2quality.dk

Andreas Daugaard Lassen

Junior testkonsulent

+45 61484831andreas@key2quality.dk

Jacob Fisker

Ekspert testkonsulent

+45 49408196jacob@key2quality.dk

Lone Drejer Jespersen

Lone Drejer Jespersen

Blæksprutte

+45 61485003lone@key2quality.dk

Trine Zachariassen

Trine Zachariassen

Marketingkoordinator

+45 29470724trine@key2quality.dk